Zábavu pro nejmenší lyžaře a začátečníky zajistí dětské lyžařské parky, kde vaše ratolesti pod vedením zkušených instruktorů absolvují první lyžařské krůčky, vozí se na lyžařském koberci i lanovém vleku a brázdí pohádkový slalom mezi figurkami.

Teenageři si přijdou na své ve snowparku se sněhovými skoky a kovovými bednami či raily. Novinkou je skok do Big Air bagu Aby se z této atrakce stala zábava, nasměrují zájemce naši instruktoři k bezpečnému skoku i dopadu. A kdo se ke skoku neováží, může ty odvážnější sledovat od bufetu Rondo s plechovkou „energeťáku“ v ruce. Třeba časem dostane křídla…

Umíme však nabídnout i zábavu pro „starší a pokročilé“. Sjezdovky z vrcholu Žalý s obtížností střední až vyšší nabídnout sklon i plochu pro krásně řezané carvingové oblouky. Sjezdovky jsou určitě lyžovatelné a sjízdné i pro průměrného lyžaře a děti. Místa dost je také pro milovníky snowboardingu, které jistě nadchne členitost spodní části závodní sjezdovky či prostorná plocha sjezdovky Rodinná.

Pro všechny návštěvníky bez rozdílu věku je k dispozici celá škála služeb, mezi kterými nechybí kvalitní gastronomie přímo na svahu, lyžařská škola a školka, půjčovna i servis lyží a snowboardů. Pokud si chcete užít plnohodnotného komfortu lyžování i s dopravou do hor, využijte skibusů z Prahy - Černého Mostu přes Mladou Boleslav nebo Poděbrady, Jičín a Novou Paku. Rezervujte si své místo již dnes na tel. čísle +420 737 222 456 nebo na www.snowhill.cz/skibusy a přijeďte si užít parádní lyžovačku do Krkonoš.

Se zábavou na Vás myslíme i v létě. Lanovka na Žalý jezdí od května do září a vyveze vás k rozhledně s výhledem na panoramata hor i pohled daleko do kraje. Vrchol Žalý s výškou 1019 m n. m. nabízí optimální startovní místo pro pěší i cyklistické výlety po Krkonoších. Adrenalinový zážitek nabídne sjezd na terénních koloběžkách po cestách a pěšinách ze Žalého. A půjčíme Vám nejen koloběžky, ale vyberete si také z nabídky MTB kol a elektrokol.

Sledujte www.herlikovice.cz!