Uživatelé chytrých hodinek Garmin s podporou technologie Garmin Pay™ mohou do svých zařízení nahrát platební kartu Visa nebo Mastercard vydanou MONETA Money Bank a využívat hodinky k rychlému, jednoduchému a bezpečnému placení u všech obchodníků s bezkontaktním terminálem. V současné době je Garmin Pay™podporovaný v modelech řad Vívoactive 3, Forerunner 645, Fenix 5 Plus a D2 Delta.

Garmin PayGarmin Pay™ – platby hodinkami jsou bezpečné
Hodinky při platbě používají otisk platební karty, který je v hodinkách uchován v tzv. peněžence. Na rozdíl od klasické platební karty hodinky během transakce nepředávají citlivé informace o čísle účtu, kartě nebo platnosti, ale nahrazují je jedinečným digitálním identifikátorem (tokenem). Platby hodinkami jsou proto v porovnání s klasickými platebními kartami bezpečnější.

Hodinky jsou nejblíže k platebnímu terminálu
„Americká značka Garmin dnes patří k vedoucím světovým výrobcům sportovní elektroniky, včetně sportovně zaměřených chytrých GPS hodinek. Díky dlouhé výdrži a vysoké odolnosti jsou hodinky Garmin vhodné do extrémních podmínek, ve kterých je nošení platebních karet nebo chytrých telefonů riskantní. Sportovci a aktivní uživatelé tak mají díky Garmin hodinkám možnost nosit svoji peněženku neustále s sebou. Spojení plateb s hodinkami je logické, zápěstí ruky je k platebním terminálům ze všech peněženek nejblíže,“ řekl Ivo Steiner, marketingový ředitel Garmin Czech s.r.o.

Hodinky Garmin jsou kompatibilní s chytrými telefony s operačními systémy Android a iOS. Ve spojení s nimi nabízí chytré funkce, jako je zobrazování příchozích a ztracených volání, sms zpráv, emailů a dalších notifikací z mobilního telefonu. Mezi hlavní přednosti hodinek patří možnost podrobného měření a vyhodnocení většiny sportovních disciplín, včetně běhu, jízdy na kole, plavání, lyžování, golfu a dalších. Sportovní funkce hodinek a platby Garmin Pay™, jsou plně funkční i bez přítomnosti mobilního telefonu nebo platební karty.

Další informace naleznete na https://explore.garmin.com/…/garmin-pay/