Z tiskové zprávy spol. Endorphin Republic


Projektu se navíc – vedle iniciátora a majitele Antonína Stracha – účastní i další známé jméno z lyžařské branže, Miroslav Bílek, provozovatel Bil-sportu. Dá se předpokládat, že právě on bude na starosti zastoupení produktů na prodejně. Interiéry pak navrhlo studio Deyl Šesták, konkrétně architekt Marek Deyl. Stylizace má evokovat horské prostředí, samozřejmě s ohledem na funkčnost a modernost.

Jen nejlepší značky

Prodejna nabízí vybavení „od hlavy až k patě na sjezdovky, skialpy i běžky“, konkrétně pak lyže Völkl, Stöckli, Scott Head, Fischer, Dynafit a Elan, lyžařské helmy a vybavení POC, Oakley, Casco, Kask, hole Leki nebo oblečení Scot, Outdoor Research, Karpos, Toni Sailer, Luis Trenker, Phenix nebo Ortovox.

Nové služby

Připravuje se testovací centrum lyží jak sjezdových, tak skialpových, plus půjčovna vybavení na skialp – lavinové batohy, vyhledávače, sondy, lopaty… Významné místo hraje servis, a to nejen kol, ale i všech typů lyží: na prodejně můžete spatřit v ČR vůbec první automatickou servisní linku značky Reichmann.

Pokud nejste z Prahy, nemusíte smutnit: Jeden podobný obchod už funguje v Brně (bývalý Scott Sport) a Antonín Strach na slavnostním otevření avizoval, že další ještě vbrzku vznikne v Bratislavě.


Lucie Výborná a majitel Endorphin Republic Antonín Strach při slavnostním otevření prodejny

Pro cyklisty:

Největší výběr kol a vybavení značek Scott a Bergamont, doplněno silničními koly Pinarello. Testovací centrum kol Scott a Bergamont – v provozu bude celoročně. Cyklistické vybavení a oblečení vybraných značek – Scott, Castelli, Giordano, Zoot

Obuv:

Zn. Dolomite – široká nabídka bot a oblečení světoznámé italské značky – ty nejkvalitnější boty na náročné vysokohorské expedice, ale i oblečení a kvalitní pohodlné boty na každodenní nošení

Informace:

Adresa: areál Waltrovka, budova Dynamica, Kačírkova 4, Praha 5
Kontakt: praha@mail-er.com, www.shop-er.com
Otevírací doba: po – pá 10.00 – 20.00, so – ne 10.00 – 18.00
Plocha 1 500 m2