V sobotu 1. 12. ve SKiMU odstartovali zimní sezónu, a to ve velkém. Akce i díky příznivému počasí přilákala 250 lyžařů. První průchod turniketem naplňoval lyžaře adrenalinem a nedočkavostí, že si po tak dlouhé pauze opět sjedou sjezdovku Pomezky, respektive její otevřený 500 metrů dlouhý úsek. Lyžaři lyžovali za zvýhodněné jízdné, což bude platit i pro následující víkend.

Po úvodním lyžování každému vyhládne. Na sjezdovce je po celou sezónu otevřený skibar SKiMU House, kde se návštěvníci mohou posadit do stylového prostředí s výhledem na sjezdovku, kde lze odpočívat a zároveň sledovat své ratolesti, jak svými oblouky krájí sjezdovku, to vše s nabídkou kvalitního menu a velkým výběrem nápojů. O horskou atmosféru není nouze.

Na nadšení z prvního lyžování jsme se zeptali i návštěvníků - konkrétně Aničky a Adama z Prahy: „Líbí se nám tu víc a víc, jezdíme sem pravidelně a pokaždé je to tu parádní. Vůbec jsme nečekali, že tu bude tolik lidí. Dole v údolí to lákavé na lyžování totiž vůbec není.“

Letos slavíme 10 let a po celou sezónu budeme rozdávat dárečky. Všímáme si i nejmenších detailů, aby se zde návštěvníkům areálu líbilo víc a víc. Připravujeme pravidelné týdenní programy (Malý festival na Malé Úpě) a v konečné fázi příprav je i jedno z nejvýše položených venkovních kluzišť a nová půjčovna s TESTcentrem Atomic. Návštěvníky Malé Úpy letos čeká hodně překvapení.

Sjezdovky budou otevřené opět v sobotu 8.12. v areálu Pomezky.