<!-- /* Style Definitions / p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:Arial; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> <!--[if gte mso 10]> / Style Definitions */ table.MsoNormal­Table {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} <![endif]-->DVD Yeah!...But? je přiložené ke každému výtisku jako dárek!
Nový obrázek
Na obálce je opět výtvor lokálního tandemu. Tentokrát se pro tento luxusní úlovek vypravili Martin Knybel s Lumírem Drápalem do švýcarského Belalpu (takže opět švýcarská lokalita, v podstatě jen přes údolí od střediska s U-rampou, ze které byla Lukinova a Martinova obálka prvního čísla.
Nový obrázek
I tentokrát vás po obálce přivítá fotogalerie (Tady Mart Perendi by Rami Lappalainen)
Nový obrázek
Velký fotoreport z Česko-polsko-slovenské Hinter Photo Video Session. Určitě jste tam byli, ale nikdy neškodí pdívat se i očima jiných lidí, tentokrát Pedrovýma a mýma.

Nový obrázek
Nedaleko od výše zmiňovaného ledovce vloni našla svůj ráj SnowAlterna a podělí se s vámi o své tajné spoty.
 Nový obrázek
Jaké je být profíkem vám řekne Marek Doniec
Nový obrázek
Nevíte si rady s výběrem parkových lyží? Základní rady poskytne Lukin Mikula
Nový obrázek