A právě z ní plete v Bystřici pod Hostýnem česká firma Sensor vysoce funkční a zároveň příjemné termoprádlo. Díky jeho unikátním vlastnostem si ho teď chválí lyžaři v rakouských Alpách, na Slovensku v Tatrách, ale i horolezci v Himaláji.


Sensor Merino AirMerino Air – Vzdušné a lehké
V jednoduchosti je síla. Do hřejivého Merina se všívá několik vláken polyamidového hedvábí. Výsledný úplet je pak mimořádně odolný a přitom si zachovává své výjimečné vlastnosti. Jeho prodyšnost oceníte hlavně při jarním lyžování, ale spolehlivě poslouží i ve větší zimě.

Více na: www.sensor.cz/merino-air/

Sensor Merino ActiveMerino Active – Pro aktivní sjezdaře
Ustojí každou akci. Prádlo ze 100 % Merina saje pot i při extrémní zátěži a udrží vás v teple, i když je vlhké. Přírodní materiál navíc nezapáchá ani po celém dni odježděném na svahu. Na jeho pohodlné nošení si můžete vsadit klidně dvoutýdenní permici.

Více na: www.sensor.cz/merino-active/

Sensor Merino DFMerino DF – Dvojitá trefa
Teplo, zima, všechno jedno. Merino Double Face znamená absolutní revoluci ve funkčním prádle. Speciální výrobní postup a spojení dvou exkluzivních materiálů dává každé straně oblečení jiné vlastnosti. Zatímco chlupatější zahřívá i v nejtvrdších podmínkách, jemná naopak příjemně ochladí. Nač mít dva, když stačí jeden?

Více na: www.sensor.cz/merino-df/

Sensor Merino ExtremeMerino Extreme – Král hor
Podmaní si každé pohoří. Ne nadarmo obléká Merino Extreme i pokořitel Koruny Himaláje Radek Jaroš. Mimořádně hřejivá vlna té nejvyšší gramáže vyniká jedinečnými izolačními vlastnostmi, skvěle odvádí vlhkost a přitom zůstává na dotek suchá. Lepšího parťáka na výpravu neseženete.

Více na: www.sensor.cz/merino-extreme/

www.sensor.cz