SNOW 118 vychází 21. října 2018 132 stran

Předplatitelé dostanou časopis do poštovních schránek dle doručovacích podmínek České pošty do tří pracovních dnů po datu vydání. V elektronické podobě se ale mohou do čtení pustit ihned!

Časopis v elektronické podobě

Časopis si nyní můžete přečíst jak v počítači, tak i v tabletech nebo chytrých telefonech.
Více na www.alza.cz/me­dia/snow www.floowie.com/cs/slim­media Alza media a Floowie

Tištěnou verzi časopisu si můžete objednat jako roční nebo dvouleté předplatné s dárkem. Jednotlivá vydání si můžete koupit v e-shopu SNOW nebo ve sportovních obchodech a trafikách!Přečtěte si časopis v elektronické podobě!

Pár tipů z obsahu:


Adrenalin 1999 versus instatní zábava 2019

Tohle je chvíle, na kterou se každý podzim těším nejméně. Podvědomě však nejvíce, protože mě staví před výzvu. Musím si v hlavě shrnout vše, co jsem za ten dlouhý rok viděl, otestoval, a vypreparovat z těch všech myšlenek a vědomostí to, čemu se říká trend. A upřímně? Je to rok od roku těžší.


Carvingové lyže na cestě prvním čtvrtstoletím

V první polovině 90. let minulého století se nečekaně objevily v nabídce dvou renomovaných výrobců lyže neobvyklých tvarů i délek. Začal se rodit… carving.


Nechceme stavět lyže bez emocí

Povídání s Milanem Luštincem, zakladatelem firmy Lusti, je vždy zajímavé. Hovor se od obecných novinářských otázek velmi rychle stočí k lyžování, výrobě lyží i obecným tématům, která v současné době menší a střední podnikatele trápí.


Velký přehled lyží

.<> .<>


Lyžařské boty - každý kus originál

Zatímco u lyží vládne doba instantní, u bot je kladeno čím dál více důrazu na svobodu a originalitu. Každý zákazník je originál, budiž tedy i jeho boty. .<>


Lyžařské helmy, brýle a chrániče - bezpečnost nade vše

Zorientovat se dnes v nabídce přileb, brýlí a dalších nejen bezpečnostních doplňků takřka nejde. Trh chrlí novinky vlevo i vpravo, astronomicky drahé i dostupné. Pokud budete respektovat základní rady, nespletete se! A nutně nešetřete – když si koupíte vysněnou, byť dražší věc, je ověřeno, že k ní budete pociťovat více důvěry, která se může dále zúročit nejen ve vašem lyžování. Taky se o ni budete lépe starat, a déle vám proto vydrží. .<>26. Supertest v Suldenu

Otevření prvních lyžařských středisek je v dohlednu a na některých ledovcích již leží čerstvý sníh lyžařské sezóny 2019/20. A také nastal čas seznámit vás s výsledky letošního Supertestu, který organizuje německý lyžařský časopis SkiMAGAZIN.

Závodní slalomky a obřačky: 24 nejpozoruhodnějších závodních lyží

Připravit, nastavit, jedem! V první části testu vám představujeme odladěné (komerční) závodní modely segmentu slalomek a obřaček. Na úvod je důležité poznamenat, že i když pokračuje trend z roku 2018 učinit tyto velmi technické lyže všestrannější a díky tomu ovladatelnější a použitelnější pro širší cílovou skupinu, nejsou tyto vysoce sportovní modely žádnými masovými produkty, ale stále patří pod nohy jen nejzkušenějším jezdcům! Vyžadují excelentní techniku, dobrou fyzickou kondici a hodně síly.

Sportovní slalomky: Výkonné a hravé

Sportovní lyže – to je označení pro nejmodernější modely pro experty i umírněnější lyžaře. Do lyžování přinášejí zejména fascinující všestrannost.

Sportovní obřačky: Rychlé a všestranné

Extrémně dynamické, ale ne agresivní, navíc klidné v jízdě a skvěle vedou stopu. Stejně jako u komerčních obřaček naši testéři identifikovali velké rozdíly mezi modely, které by se daly rozdělit do dvou skupin – top sportovní a všeumělky.

Dámské sportovní lyže: Dokonalý partner

Dámské lyže zrály už hodně let na to, aby se lyžařkám staly dokonalým partnerem. Nejenže jsou esteticky neodolatelné, ale jejich vlastnosti jsou vesměs přesně takové, o jakých ženy sní.

Novinky a inovace

Čtvrtým rokem měli výrobci možnost vyslat své novinky a stávající lyže se speciálními inovacemi do kategorie Special. Zadání znělo poslat jakékoliv lyže, které se vyznačují opravdu něčím zvláštním nebo zcela novým.

Allmountain: Komfortní lyže na všechno

Všestrannost je trumf. Zvlášť u lyžování. Proto je trendem širší prkýnko. Neboť nikdo neví, co bude příští měsíc, neřkuli pak příští zimu. U moderních allmountainových lyží není tato otázka vůbec na stole, ty jsou totiž tak nesmírně univerzální, že si na nich lyžař užije lyžování ve všech podobách. .<>


A mnoho dalšího najdete ve SNOW 118 market!


Objednejte si předplatné časopisu a získáte SNOWbony pro nákup v e-shopu!