Šachty ve Vysokém nad Jizerou nabízejí skvělé podmínky pro celou rodinu. K dispozici je dětský park v samostatné lyžařské lokalitě Petruškovy vrchy, ideální prostor pro výuku začátečníků i malých dětí od 2 let. Najdete zde dětský lyžařský pás, dětský provazový vlek a jednomístný bubínkový vlek. Kvalitní lyžařská a snowboardová výuka probíhá zábavnou formou s jednotnou koncepcí, metodikou a profesionálními instruktory. Samozřejmostí je občerstvení, večerní lyžování a sjezdovky s neopakovatelnými výhledy na Krkonoše.

www.skisachty.cz


Kamenec Jablonec nad Jizerou najdete co by kamenem dohodil ze Šachet. I zde se vyřádí jak malí, tak velcí. Kamenec nabízí sportovnější profil sjezdovek, kde se vy i vaše ratolesti nebudete nudit. Součástí areálu je dětský koutek, park, lyžařská školička a místní areál ožívá i po setmění. Díky svým parametrům o délce 1,2 km a ploše 3,5 ha je osvětlená sjezdovka ideální plochou pro večerní lyžování každého lyžaře.

www.skikamenec.cz

NAKUPUJTE VÝHODNĚ ONLINE

Nakupujte online a ušetříte až 15 % z běžné ceny skipasu! Vstupte na snowpass.snow­hill.cz. K nákupu využijte novou čipovou kartu Snowpass.

Sezónní skipas platí v obou skiareálech od počátku do konce zimní sezóny včetně večerního lyžování.