Skateshopteam.cz reprezentují ti nejlepší ve svých oborech, ať již se jedná o skateboarding, snowboarding, base jumping a další extrémní sporty nebo djing či produkci živé i elektronické hudby. Naši redaktoři ve spolupráci s ridery Skateshopteamu vám budou přinášet nejnovější pozvánky a reporty se závodů, contestů, photo sessions, tripů do zahraničí, festivalů a dalších akcí, kterých se zúčastní podporovaní jezdci či umělci. 

Nový obrázek
Skateshopteam.cz je plný individualit a skvělých jezdců. Seznam jmen je dlouhý, proto jmenujme jen některá z nich. Ve skateboardingu jsou to český profesionál Honza Minol, Lukáš Daněk nebo Petr Horvát, snowboardový team reprezentují Pepe Samek, Vašek Gába či David Čonka, freeskiing Martin Horák a Robin Kaleta, první Čech, který provedl ski base jumping. Ze sportů na dvou kolech jsou to flatlandový mistr Mira Zeidler, fourcrosař Kamil Tatarkovič, jeden z nejlepších světových profesionálů na BMX Jeny Valenta, motokrosaři David Rejsek a Libor Podmol nebo Mistr Světa ve scooteru Martin Nogol. Umělecký team zastupuje ostravské producentské a djské duo No Money, čerství držitelé ocenění za nejlepší českou dnb skladbu roku 2007, drumbasový dj Gotia nebo kapely Narcotic Fields či Dorian Gray Prostitutes.

Nový obrázek
Na stránkách www.skateshopteam.cz naleznete mimo psaných reportů samozřejmě i spoustu fotek vašich oblíbených riderů.

Nový obrázek
V sekci download budou ke stažení videa, hudba podporovaných umělců, různé wallpapery nebo tapety na mobilní telefony. Našim cílem je vám poskytnout kompletní sportovní a kulturní informační servis.

Nový obrázek
Pokud se zajímáte o tyto sporty a kulturní dění, přidejte si adresu www.skateshopteam.cz mezi oblíbené položky a pravidelně navštěvujte naši stránku. Vždy pro vás budou připraveny ty nejaktuálnější informace.