Ať už patříte mezi ty, kteří se skialpem začínají, nebo jste této vášni už propadli, přinášíme tip na místo, kde si na své přijdou všichni a nakoupíte zde vše, co pro skialpování můžete potřebovat. Vybavení si zde můžete také vypůjčit nebo vyrazit společně na túru.

Vítejte v harfasportu, u specialistů na skialp

S omezenou možností nákupů je nejlepší vyrazit na místo, kde seženete vše najednou, a to je sportovní speciálka HARFASPORT na Praze 9. Každoročně zde rozšiřují portfolio skialpu, a ačkoliv je letos o výbavu enormní zájem už od podzimu, určitě si ještě vyberete, tak neváhejte a dorazte. Lyže zde najdete od značek Black Crows, Dynafit, Fischer, SkiTrab, Stöckli, Scott a Atomic. Skialpové boty můžete vybírat od značek Scarpa, Fischer, Dynafit, Scott a Atomic. Pestrá je i nabídka vázání a holí.

Pohodlně, v teple a bezpečně

Kvalitní výbavu nepodceňujte a nenechte se zaskočit počasím! Fantastické funkční oblečení, které kromě skialpu využijete na všechny outdoorové aktivity můžete v HARFASPORTu vybírat od značek Ortovox, Dynafit, Martini či Karpos.

Nezapomeňte na lavinovou výbavu a další doplňky. Sondy se samosvorným napínacím systémem, lopaty, mačky, lavinové vyhledávače, batohy s ochranným airbag systémem a vše potřebné zde samozřejmě také koupíte.

Pojďte na skialpy společně

Vzhledem k omezením letos v HARFASPORTu nemohly proběhnout plánované skialpové semináře a workshopy, ale našli jsme cestu, která je i v současné době možná. Můžete vyrazit se zkušenými skialpinisty z HARFASPORTu na jednodenní výšlap. Nenáročné túry s lehkým sjezdem se pořádají v Krkonoších, na Klínovci či Ještědu. Podrobnosti o skialpových pátcích najdete na webu.

Skialpový kurz

Půjčovna skialpového vybavení

Využijte nejlépe vybavenou půjčovnu nejen skialpového vybavení! Zapůjčit si můžete vše, co pro skialpovou túru budete potřebovat. Vybavení si objednáte z pohodlí domova a jen vyzvednete.

Harfasport otevírací doba

Při běžném provozu bez omezení je otevírací doba od 9 do 21 h.

Více na www.harfasport.cz

HARFASPORT
Českomoravská 41
190 00 Praha 9