Kdekoli a kdykoli v titulku je samozřejmě mírně nadnesené, ale i letos to bude celých 19 středisek v Česku. S jedinou kouzelnou kartou Czech Skipass v nich můžete nakráčet přímo k turniketu.

Czech Skipass poosmé

Ta letošní bude už osmá sezóna, kdy se buduje klientela toužící využívat možnosti volně cestovat s lyžemi po českých a moravských horách a užívat si lyžování na různých místech. Asociace horských středisek (AHS), tvůrce a organizátor projektu, ale skipas uvedla na trh nejen jako produkt pro komfortní lyžování všude po Česku, ale i za účelem deklarovat, že čeští podnikatelé v cestovním ruchu jsou schopni adoptovat moderní marketingové formy cestovního ruchu, pozvedat jejich společnou kvalitu a stát se reálnou alternativou vyspělé alpské konkurenci.

Jedna karta na vše

Fyzický Czech Skipass je karta na bázi čipové karty, která umí komunikovat se všemi odbavovacími systémy. Pokladnu stačí navštívit jen jednou za rok, při nákupu skipasu. A pak vždy rovnou k turniketu.

Zodpovědný přístup ke zdraví

Střediska sdružená v projektu Czech Skipass i ostatní skiareály AHS se velmi odpovědně připravily na nadcházející zimu i z pohledu bezpečnosti a zdraví. Chystají celou řadu opatření zamezujících šíření koronaviru tak, aby bylo maximálně chráněno zdraví návštěvníků, zaměstnanců i místních obyvatel. Intenzivní komunikace zapojených resortů tak vedla k jednotné a promyšlené strategii, jak lyžařské areály provozovat, aby se na horách všichni cítili maximálně bezpečně a hosté mohli bezstarostně plánovat své lyžařské pobyty.

Garance vrácení peněz

Přestože všichni věří, že letos se bude lyžovat po celou sezónu, platí možnost vrácení peněz za částečné nevyužití skipasu ze zdravotních důvodů pro případ uzavření skiareálů.

Skipas je v prodeji od listopadu a zájemci si ho mohou zakoupit v jakémkoli ze zapojených lyžařských středisek. Karta je nepřenosná a platí po celou sezónu 2021/22.

www.czechskipass.cz


Soutěžte do 15. 12. 2021 o jeden Czech skipass!