Ve středisku Turracher Höhe se o hýčkání návštěvníků starají už více než 20 let komorníci. Ti přispěchají na pomoc s papírovými kapesníčky, krémem na opalování, sladkostmi, sklenkou prosecca nebo na jaře výtečnou domácí zmrzlinou.

Ve střediscích Heiligenblut, Nassfeld nebo Mölltaler Gletscher jsou k dispozici moderní úschovny lyží přímo na svahu, takže se nemusíte se svým vybavením každý den trmácet.

V Nassfeldu zajišťuje „vláček“ převoz z parkoviště k lanovce.

Na Katschbergu doveze malé lyžaře kočár z hotelu k lyžařské škole. V lyžařské oblasti se nachází speciální cvičný terén pro malé sportovce s maskotem, dětským areálem s oblouky, které se dají projet, zvonky ke zvonění a také vyhřátými místnostmi, kde děti mohou trávit přestávky.

Ve střediscích Gerlitzen nebo Turracher Höhe mají hosté k dispozici parkovací aplikace a online informace o vytížení parkovišť.

Ve většině středisek se můžete skipas pořídit již v pohodlí domova a dostat se tak na sjezdovku bez zdržení a zcela bezpečně.


Zúčastněte se vědomostní soutěže a vyhrajte dva čtyřdenní nebo dva třídenní TOP skipasy pro celé Korutany a Východní Tyrolsko a dále drobné věcné ceny!

Uzávěrka soutěže je 31. 1. 2022.