1. Perfektní kopec

Pod Ještědem naleznete síť 10 km sjezdovek různých obtížností. Všem sjezdovým tratím na Ještědském hřebenu v nadmořské výšce 540 až 1 000 m od loňské sezony suverénně kraluje nově vybudovaná sjezdovka Nová Skalka. Na 1,5 km dlouhé sjezdovce široké velkorysých 45 metrů s optimálním sklonem se mohou lyžaři vyřádit v carvingových obloucích bez jakýchkoli omezení. Svým profilem je jako stvořená i pro bezpečnou rodinnou lyžovačku. Nová sjezdovka je zároveň důkazem kvalitního restartu střediska provozovaného společností TMR, která do Liberce přinesla know how z lyžařských středisek ve čtyřech zemích Evropy. Novinkou je rozšířený systém technického zasněžování, jehož součástí je také špičková technologie Technoalpin Snow Factory umožňující výrobu sněhu i při plusových venkovních teplotách. Samostatnou kapitolou lyžování pod Ještědem je nové večerko. Na 1,5 km dlouhé sjezdovce Nová Skalka vyrostlo zbrusu nové, moderní a úsporné LED osvětlení. Celkem 265 úsporných LED svítidel vytváří perfektní přehled na svahu, neoslepuje a zároveň nechává vyniknout epické výhledy na večerní Liberec.

2. Perfektní zážitky

Přestože středisko pod Ještědem nepatří mezi největší střediska, najdete v něm vše podstatné pro perfektní lyžování – atraktivní produkty, profesionální lyžařská škola, půjčovna špičkového vybavení Ještěd Rental&Shop, moderní apres-ski bary (Nová Skalka) či restaurace (Můstek). Představte si prázdnou sjezdovku, na kterou dopadají první ranní paprsky slunce. Možnost postavit se na sjezdovku v rámci akce Fresh Track mezi prvními již v 7:30 a pak si dát ve zbrusu novém aprés-ski Nová Skalka chutnou snídani je neodolatelná kombinace.

3. Perfektní dostupnost

Luxus mít lyžařské středisko prakticky ve městě činí z Liberce lokalitu přirovnávanou třeba k rakouskému Innsbrucku. Nasednete na tramvaj a za pár minut si už zapínáte lyže pod kopcem. Jednoduchá dostupnost je i z Prahy, odkud jste na Ještědu autem za hodinu.

4. Perfektní bonus

Skiareál Ještěd je od této sezóny plnohodnotným členem Gopassu – mezinárodního věrnostního a prodejního programu, který spojuje střediska provozovaná společností TMR ve 4 zemích Evropy. Skipasy za nejlepší ceny si můžete pořídit v předprodeji přes gopass.travel!


www.skijested.cz