Pětačtyřicet metrů široká a přes 1,5 kilometru dlouhá sjezdovka Nová Skalka je nepochybně největším lákadlem zmodernizovaného Skiareálu Ještěd. A lyžovat na ní můžeme od svítání do setmění. Toužíte-li být na sjezdovce první, vychutnat si neposkvrněné kopce a užít si perfektně urolbovaný manšestr na prázdném svahu, musíte vyzkoušet prémiovou službu Fresh Track. Jde o fantastické lyžování na čerstvě urolbovaném svahu ještě před oficiálním otevřením lanovky s bohatou horskou snídaní. Skiareál Ještěd ji v letošní zimní sezóně nabízí poprvé, inspiroval se ale ve Špindlu, kde se myšlenka na mimořádně atraktivní zážitek před lety zrodila. Fresh Track si můžete užít každou sobotu a neděli, nezapomeňte si ale předem termín zarezervovat!

Nové večerní lyžování na Ještědu? S parádním výhledem na Liberec na jedné z nejdelších osvětlených sjezdovek v ČR!

Dáváte přednost lyžování pod hvězdami? Zapomeňte ale na večerní lyžování, na které jste byli na Ještědu v minulosti zvyklí. Od letošní zimní sezóny jej můžete otestovat na nově vybudované nejmodernější sjezdovce Nová Skalka. V současnosti jde o třetí nejdelší sjezdovku pro večerní lyžování v Čechách, od prvního místa ji ale dělí bezmála dvě stě metrů. Provozovatelé střediska si dali obzvlášť záležet i na výběru osvětlovací techniky, těšit se můžete na velmi příjemné, výkonné, a přitom maximálně ekologické LED umělé osvětlení. A stejně jako ráno vás čeká precizně urolbovaný manšestr.

Na svahu za pár minut

Velkou devízou Ještědu je jeho skvělá dostupnost. Obyvatelé Liberce se k areálu dostanou pohodlně tramvají, do hodiny jste tu ale i autem z Prahy. Středisko je navíc nejpřístupnějším areálem v České republice. Pohodlně můžete zaparkovat třeba na velkokapacitním centrálním parkovišti nedaleko infocentra, pokladen i půjčovny. Pokud vás návštěva nově zmodernizovaného skiareálu láká a nechcete řídit, přijeďte skibusem! Stačí si rezervovat vstupenku a pohodlný autobus vás od stanice metra Palmovka přiveze do areálu a po lyžovačce zase zpět do Prahy. A za super cenu i se skipasem.

Moderní prodej skipasů i široké spektrum služeb

Novinkou letošní sezóny na Ještědu je možnost zakoupení nejvýhodnějších skipasů online prostřednictvím věrnostního programu GOPASS. Ceny již nejsou fixní, ale zobrazují se dynamicky podle vytíženosti střediska, počasí nebo podle počtu prodaných lístků. A platí, že čím dřív skipas nakoupíte, tím levnější budete mít lyžování. Stačí se zaregistrovat do věrnostního programu GOPASS a následně nakupovat nejlevněji skipasy, čerpat benefity členství a sbírat body, které následně proměníte třeba za slevy na občerstvení nebo servis lyží.

Nezapomeňte otestovat nový aprés ski bar na dojezdu sjezdovky Nová Skalka s nabídkou skvělého jídla, drinků, kávy a s příjemnou venkovní terasou. A pokud máte děti, vezměte je určitě s sebou! Skiareál pro ně připravil opravdu široké vyžití. V dětské aréně Kubík Fun Park najdete zábavní zónu, tubingovou a sáňkařskou dráhu nebo jednoduchý snowpark. Využít můžete i profesionální lyžařskou školu s přátelskými instruktory a atraktivními výukovými prvky.

www.skijested.cz