Pražská prodejna naproti libeňskému nádraží je už přes 26 let známá jako speciálka na sjezdové lyžování. Renomé si získala i v oblasti cyklistiky a za poslední léta i v běžkařině a skialpu. Najdete tu Centrum skialpového lyžování se širokou nabídkou zboží a služeb a zkušené profíky, kteří jsou na skialpech jako ryby ve vodě a s výběrem vám dobře poradí.

Na prodejně najdete přední značky, u lyží mj. Black Crows, Dynafit, Stökli, Völkl, Fischer, Dynastar a další. Skialpové boty vyberete ze sedmi značek, například Dynafit, Scarpa, Fischer a další. Oblečení na skialpy je skvělé i pro většinu dalších sportovních aktivit a užijete ho celoročně. V HARFASPORTu si vyberete ze značek Ortovox, Martini, Dynafit, Karpos a dalších. Samozřejmě zde v nabídce nechybí sondy, pípáky, lavinové batohy a vše, co je na bezpečné túry třeba.

Centrum skialpového lyžování však nabízí víc. Každoročně chystá tým HARFASPORTu pro zákazníky řadu skialpových eventů.

Teoretické semináře i kurzy v Alpách

Letošní semináře pro zájemce o skialpy už proběhly, ale na většinu skialpových akcí se teprve můžeme těšit. Od ledna startují skialpové pátky. Jednodenní eventy určené pro zkušenější i začínající skialpinisty. Průvodce vás provede po krkonošských kopcích, start a cíl je ve Špindlerově Mlýně. Poslední lednový termín je 27. 1. Termíny pro únor a březen najdete na webu.

Kdo by rád vyrazil na více dní, také si přijde na své a může se přihlásit na únorové, březnové a velikonoční skialpové kempy, které probíhají na oblíbených místech v Krkonoších na Brádlerových a Friesových boudách. Pro jarní měsíce připravuje HARFASPORT ještě kemp v rakouských Alpách. Všechny termíny najdete na webu www.harfasport.cz.

Půjčovna a servis skialpového vybavení

Ať už potřebujete skialpovou výbavu nejdříve vypůjčit a otestovat, nebo namontovat vázaní a oříznout pásy, se vším si v HARFASPORTu poradí. V půjčovně najdete stejné značky jako na prodejně včetně letošních kolekcí. A nějaké kousky pro skialp najdete i ve zdejším bazaru zimního vybavení.

Termínovka akcí

26.–27. 1. - dvoudenní kurz běžeckého lyžování
27. 1. - jednodenní skialpový výšlap, Špindlerův Mlýn
10.–12. 2. - skialpový kemp, Krkonoše
31. 3.–2. 4. - skialpový kemp, Krkonoše
7.–10. 4. - skialpový kemp, KrkonošeHARFASPORT
prodejna servis půjčovna bazar
Českomoravská 41
Praha 9
Otevřeno denně 10–20 h

www.harfasport.cz