První ročník této jedinečné akce se jistě zapíše do vědomí všech, kteří se zúčastnili a na vlastní kůži pocítili perfektní zázemí Pensionu Tyrol, super kuchyň a uvolněnou atmosféru. Kapacita byla obsazena velmi záhy, a proto přicházíme s nabídkou dalších akcí ještě v této sezóně:

 
Pension TyrolÚčastníci akce, a dnes již vlastně naši přátelé, měli možnost otestovat si jak lyže značky Nordica a hole Birki, tak především Sherpa Team - carving, snb i telemark. Výuka byla koncipována dobrovolnou účastí se zaměřením na zlepšení, přesto však naši lektoři vycházeli vstříc požadavkům účastníků a celé dny se lyžovalo, debatovalo, ukazovalo a chválilo. Není nic lepšího, než spokojený kamarád na svahu, kterému to právě „začalo jít" :-) Všechny vypsané programy byly obsazeny.
O prašanu a volnopatařeních ani nemluvě.
 
Večerní program: po výtečné večeři se v prostorách společenské místnosti s velkým krbem debatovalo o všem, co se toho daného dne, způsobu jízdy, výuky, typu testovaných lyží apod. týkalo (doplněno o velkoplošné promítání tématicky zaměřených filmů).

Toto vše a ještě něco navíc v podobě super lyžovačky, opalovačky, grilování apod. nabízíme i pro letošní duben.


SNOW vás zve na: Zavírání sezóny, Nordica 2008


Sherpa Ski School Pension Tyrol

SNOW - časopis pro lyže a snowboard  Nordica - logo

Birki logo


Na akci se všichni mohou účastnit testu modelů sjezdových lyží Nordica a holí Birki.


Jedinečná možnost užít si jarního lyžování se vším všudy. Nachystán je program fun, race, telemark, base carving. Testování lyží Nordica i modelů na sezónu 2008/2009, dále testování lyžařských holí značky Birki. Večerní program, videoprojekce, přednášky, prezentace výrobců. Uvolněná atmosféra a hlavně bezva kolektiv Sherpa Teamu, který se na vás těší.
 
Sherpa Ski SchoolUrčeno: široké veřejnosti, lyžařským instruktorům
Doporučujeme: test lyží a holí, výukový program
Termín: 16.-20.4.2008
Kapacita: 50 míst
Cena: 6900 Kč (ubytování, polopenze, lázeňský poplatek, parkovací místo, 3denní skipas, testování nových modelů Nordica, test holí Birki, doprovodný program, video, přednášky, výuka s Sherpa Ski and Board School, možnost vyzkoušení telemarku s instruktorem)
   
Lektoři Sherpa Ski School se účastnili několika zahraničních seminářů s rakouským PINO (pedagogický institut) a reprezentovali české učitele lyžování na olympiádě učitelů lyžování v Crans-Montaně 2003.

Program:

Středa:
18.00 příjezd
19.00 večeře
20.00 seznámení s lektory (členové Sherpa Demo Teamu)
    
Čtvrtek:
07.30-08.30 snídaně
09.30 výjezd na Kaprun
(program výuky: carving, snb, telemark + extrém fun, race board, testování Nordica)
19.00 večeře

Pension TyrolPátek:
07.30-08.30 snídaně
09.30 výjezd na Kaprun
(program výuky)
19.00 večeře
    
Sobota:
07.30-08.30 snídaně
09.30 výjezd na Kaprun
(program výuky)
19.00 večeře
    
Neděle:
07.30-08.30 snídaně
odjezd
    
Objednávky a info telefonicky: 604 681 100
 
Info k výuce a programu na 604 681 100, dále na www.sherpaski.cz.Ledovec - Kaprun