Kdy: čtvrtek 17.1.

Kde: klub VertigoOficiální start akce 20:00, promítat se začne okolo 21:00 a film pofrčí na plátně i LCD obrazovkách rozmístěných po celém klubu.

Redbull bude za super ceny (jistě s něčím ostřejším).

Takže začněte searchovat kde se to koná (www.vertigo-club.cz), označte si příští čtvrtek v kalendáři červeně, oznamte přítelkyním, milencům nebo rodině, ať si nic neplánují a doražte společně do Vertiga.


Pro ty kdo ještě neví o co se jedná, připomínáme:
film má na svědomí dvojice Jan Vogl (kamera, střih) a Lukáš Mikula (fotoaparát, kamera). Search je o hledání. Hledání nejen sněhu, loni tak vzácného.

Před objektivy kamer se vystřídaly špičky české freeskiingové scény, jmenovitě Jirka Volák, Roman Dalecký, Ondra Beneš, Martin Štrougal, Martin Horák, Robin Kaleta, Jakub Majerčiak ze Slovenska a mnozí další. DVD bude obsahovat i zajímavé bonusy v čele s filmem z ACG SNOWride 2007.

Natáčení probíhalo v lokalitách švýcarských a rakouských Alp (Samnaun, Les Diablerets, Diavolezza, Silvretta Nova, Flachau, Kaunertal,), dále pak ve slovenských Vysokých Tatrách (Štrbské pleso) a na Chopku.

Hudební stránku obstaraly kapely Bruno Ferrari (www.brunoferrari.cz, www.deepside.cz), Narcotic fields (www.myspace.com/narcoticfields), Indy a Wich (www.indyawich.cz) a Kontrafakt (www.kontrafakt.sk).

Nový obrázek