Czech Skipass letos slaví kulaté jubileum: je na světě už desátým rokem. Za ta léta si našel klientelu, která ráda aspoň trochu cestuje s lyžemi po českých a moravských horách a oceňuje komfort jediné karty. Pokud totiž u sebe máte Czech Skipass, ať jste, kde jste, můžete nakráčet přímo k turniketu a rovnou nasednout na lanovku. Čipová karta totiž umí komunikovat se všemi odbavovacími systémy. Pokladnu stačí navštívit jen jednou za rok, při nákupu skipasu.

Ještě více muziky

Zatímco Czech Skipass je už desetiletou stálicí, všechna střediska sdružená v projektu se průběžně rozvíjí. Stejná karta tak nabízí postupně lepší a lepší podmínky pro lyžaře. Obzvlášť letos se v lyžařských areálech mohutně investovalo. Například Špindlerův Mlýn prodělal revoluční rozšíření a výstavbu nových sjezdovek, v Beskydech na Bílé vyrostla nová moderní vyhřívaná a odpojitelná šestisedačka.

Letos je tedy rozhodně co objevovat. Kdybychom to měli vyjádřit čísly, pak člověku Czech Skipass nabídne v každý den lyžařské sezóny výběr ze 185 km sjezdovek, 147 dopravních zařízení, z toho 36 lanovek a 111 vleků.

Otevřenost zařadit se do projektu je zároveň i deklarací toho, že středisko myslí na komfort zákazníka, na svůj rozvoj i marketing, a z této logiky se dá odvodit i fakt, že Czech Skipass sdružuje nejagilnější či jednoduše nejlepší střediska ČR. Níže najdete jejich seznam.

Skipas je v prodeji od listopadu a zájemci si ho mohou zakoupit v jakémkoli ze zapojených lyžařských středisek. Karta je nepřenosná a platí po celou sezónu 2023/24.
Czech Skipass můžete vyhrát v naší aktuální soutěži!
Krkonoše: Skiareál Špindlerův Mlýn, SkiResort Černá hora – Pec (Černá hora – Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Velká Úpa, Svoboda n. Úpou, Černý Důl), Ski Areál Malá Úpa, Ski Family Dolní Dvůr, Vítkovice v Krkonoších

Krušné hory: Skiareál Klínovec, Skiareál Plešivec

Šumava: Ski&Bike Špičák, Skiareál Lipno

Středočeská pahorkatina: Skiareál Monínec

Orlické hory: Skicentrum Deštné

Králický Sněžník: Dolní Morava relax&sport resort

Beskydy: Skicentrum Kohútka, Ski Areál Bílá

www.cechskipass.cz