Dropracks je v zásadě jednoduché zařízení, které snese nákladovou plochu střechy vašeho vozu – jedno, jeli to SUV, osobák či dodávka – na úroveň, kam každý snadno dosáhne. To radikálně zvyšuje komfort nakládání předmětů na střechu, resp. střešní nosiče, od lyží přes kajak až po kolo. Funguje vlastně tak trochu jako výtah, který vám pomocí otáčení klikou spustí nákladovou plochu k nohám.

Těžké věci na střechu

Díky zvedacímu nosiči Dropracks tak snadno na střechu naložíte i těžké věci – elektrokolo, kajak a samozřejmě střešní box, kam poté můžete pohodlně naskládat lyže a další věci. Cesta výtahu dolů trvá pouhých 20 vteřin, podobně pak zpět na střechu. Výhodou je i možnost nakládat předměty ze tří stran.

Nová úroveň komfortu

Dropracks tím, že snižuje vše na pohodlnou a přístupnou úroveň, zásadně zvyšuje komfort nakládání jakéhokoli nákladu na střechu. Nemusíte se nikam natahovat a šplhat, vozit s sebou schůdky, abyste se do střešního boxu dostali, nenecháte špinavé stopy na prazích vozu. Snadno a v jednom naložíte kajaky, kola, střešní stan a vše, co je potřeba.

Osobák, SUV i dodávka

Základní model uzvedne 75 kg, šíře ložné plochy je 130 cm (celká šíře příčníku je 140 cm) a výška konstrukčních profilů je pouhých 8 cm. Dodává se i ve verzi XL s kapacitou 80 kg a ložnou plochou širokou 150 cm (celková šíře 160 cm). V jízdní poloze se celá konstrukce plynule složí zpět do vnějšího pláště a zakryje vnitřní komponenty a nosnost konstrukce vzroste na 100 kg. Konstrukce váží 27, nebo 29 kg, takže celková nosnost střechy by měla činit nějakých 100 kg. Menší verze má efektivní zdvih, tedy rozdíl výšky při poloze dole a nahoře, 70, větší pak 80 cm. Na objednávku je dostupná i varianta CAMPER Tall Van Edition TVE1 určený pro obytné vozy a dodávky.

Pro montáž lze využít standardní patky, které už třeba vlastníte na své stávající střešní nosiče.

Dropracks nyní se SNOW se slevou 1500 Kč

Dropracks je norský patent, vyrábí se ve firmě Hettich ve Španělsku a samozřejmě je schválen k provozu prostřednictvím úřadu TÜV, dovozcem do České a Slovenské republiky je Adventure Centrum. Ta společně s portálem SNOW.cz nyní připravila speciální nabídku, kdy si Dropracks můžete pořídit se slevou 1500 Kč. Stačí při nákupu zadat slevový kód SNOW1500. Nabídka platí do konce července 2024.

Dropracks se slevou 1500 Kč objednávejte zde!

V případě zájmu o více konkrétních informací pište na email info@adventurecentrumshop.cz.