Proč SNOWfest 08?

Taky řešíte často ten problém kam v zimě vyrazit a s kým, když máte velmi omezený časový harmonogram a jednoduše si týden na lavinovém kurzu + týden ve snowparku + týden na freeridovém campu nemůžete z časových důvodů dovolit? A to ještě nemluvím o možnosti strávit týden na testu freeskiingových lyží všeho druhu. Otázka zní, proč tyto jednotlivé separátní akce neskloubit do jedné veliké, kdy si každý může užít buď to své, nebo jednoduše okusit od každého trochu a udělat si jasno? Každopádně se v jeden okamžik a na jednom místě potkat s lidmi, se kterými byste se nemuseli potkat, protože každý by vyrazil na jinou akci. Letos mohou vyrazit všichni na jedno místo, během dne si užívat podle svých představ a večer na párty o tom zuřivě diskutovat. Tak o tom je SNOWfest!

Kde bude SNOWfest 08?

To je jednoduché, v minulé sezóně jsme měli vynikající příležitost otestovat švýcarské středisko Davos. Zde jsme zrealizovali hned dva freeridové kempy a zjistili, že tohle středisko je pro freeskiing a všechna jeho „odvětví“ ideální. Jinými slovy pohltí mnoho aktivit i těch , kdo je vykonávají.

Nový obrázek
Nový obrázek

Kdy bude SNOWfest 08?

23.-29.3.2008

Poslední týden v březnu je ideální pro pořádání takovýchto akcí. Hlavní sezóna je u konce a začíná ta „malá“. Tedy malá pro turisty a všechny ty, kteří Davos během zimy spolehlivě zaplní. V tu dobu tedy areál nepraská ve švech a hlavně sněhová nadílka je v tuto dobu na svém vrcholu (o čemž jsme se mohli přesvědčit loni!).

Co bude na SNOWfestu 08?

Prakticky vše, co můžete od freeskiingu či od free SNB očekávat. A co byste tedy mohli od SNOWfest 08 očekávat?


Nový obrázek

A k tomu jako zpestření:

  • Ninthward Freestyle Night Jam
  • Public photo shooting
  • Telemark session
  • Lady SNOWweek
  • Individual Care – Active Health

Nový obrázek
Nový obrázek

Za kolik na SNOWfest 08

Za 12 900,-* nebo 11 900,-

To záleží na tom, zda se rozhodnete pro apartmány bez stravy či pohodlí s polopenzí v hotelu.

Každopádně za své kačky se vám dostane služeb následujícího rozsahu:

  • skipas na 7 dnů
  • ubytování + polopenze*
  • koučové, instruktoři, průvodci, startovné na SCOTT Czech Ride a množství dalších vychytávek (slevy na oblečení ACG Nike, triko a DVD s filmem a fotkami na památku, spoustu matrošů atd.)

Pokud vás tato ojedinělá akce zaujala, neváhejte a sledujte www.snowfest.cz, kde se neustále něco děje a kde se můžete dovědět veškeré podrobnosti o SNOWfestu 08.

Nový obrázek
Nový obrázek
Samozřejmě i zde na SNOW.CZ vás budeme podrobně informovat o programu jednotlivých akcí, jejich průběhu, zajištění atd. Tedy buďte ve střehu a neotálejte s případným přihlášením na akci, neboť v zájmu zachování kvality akce a kvůli omezeným kapacitním možnostem není možné, abychom se tam setkali úplně všichni. Tak tedy alespoň skoro všichni.

S pozdravem a nejpozději v Davosu na viděnou…

redakce SNOW a FreeSkiing.cz(.sk)

Více info: www.snowfest.cz

Nový obrázek