S4F ve spolupráci s HonkyTonk skateshopem chystájí ShredForFun JAM ve shredparku na Bílé. Důvod vzniku akce je rozvoj snowboardové komunity, dále zviditelnění snowparku, rozdání sponzorských věcí vám a to vše za ůčelem výdělku na nové překážky. Tak podpořte, startovné je jen 100Kč a získat můžete něco ze spousty zajímavých cen. Chystáme vyrobit dva nové raily, které rozhodně oživí snowpark. Nebudeme říkat prozatím jaké, ale rozhodně se máte na co těšit. Oba nové raily budou už na JAM připraveny !!!

Dále budeme grillovat a to v podání našeho kamaráda Kubka z Pavlače, doprovázet nás budou FMcity Djs a vše se pojede za pohodové atmosféry a hlavně pro zábavu. Datum akce je 13.3.2010 a doufáme, že slunce se nepostará, aby tomu bylo jinak. Chystá se celodenní jam pro kluky tak i pro holky.

Startovné do závodu je 100 Kč a každy účastník podepíše prohlášeni, že jede závod na vlastní nebezpečí.

Ceny do závodu jsou v hodnotě 100 000 Kč a tak bude co rozdávat.

Jam bude po celém parku a počítat se bude jakýkoliv trik spojený s jibbingem. Pojede se na dvě kola, kvlifikační a finální. Každý bude mít dost času si jen tak zajezdit, aniž by měl pocit, že závodí nebo je tlačen časem. Rozdělení budou jezdci do heatů a to po 15-20. Což známená, že v danou chvíli bude v parku jezdit max 20 lidí. Což je dost prostoru pro každého.

Behěm dne uspořádáme i nějakou z SHRED GAMES, kterou oceníme taky nějakou hezkou cenou. Shredpark na Bílé do té doby projde dvěma změnami. Ta nejdůležitější je zřejmně pokles sněhu a ta druhá je přestavění setupu překážek. Budeme vycházet ze sněhových podmínek v parku a překážky podle toho osadíme. Minimálně tak zabávně, jako doteď. Ti, co mají problém se snowboardem a nemají na čem šmidlit, možna potěší, že na kopci bude BATALEON test centrum stánek, takže budeme moct tyto schopné prkénka testovat a možná vám i sednou do oka.

Takže všichni jsou srdečně zváni do srdce Beskyd do shredparku na Bílé na ShredForFun JAM 13.3.2010, kde vás čeká rozhodně mega shredovačka.