| Kategorie: | dětské a juniorské | Výrobce: | DPS |
|---|
| modelová řada: | Foundation |
|---|---|
| uživatel: | junior |
| vyráběné délky: | 158, 148 cm |
Popis kategorie dětské a juniorské lyže
Lyže pro děti a juniory s freeski image. Většinou to jsou lyže univerzální, ale s přizvedlou patou, aby umožnily začátky freestylu (jízdu pozadu apod.), případně jsou širší (pro freeride).| Popis rockeru: | Flat Tail |
|---|---|
| Rocker: | ano |
| rádius: | 17 m (při délce 158 cm) |
| spička: | 119 mm |
| střed: | 87 mm |
| patka: | 104 mm |
Popis DPS Wailer Grom 87
Modelová řada DPS Foundation je podobně jako prémiová řada Alchemist, výsledkem spojení špičkové technologie a přístupu DPS ke designu a kvalitě provedení. Namísto použití celokarbonové konstrukce (s dřevěným jádrem) se jedná o perfektně vyladěnou fúzi karbonu, bambusu a skelných vláken. Výsledkem je dokonale vytlmená a cenově dostupnější konstrukce, která disponuje extra vysokým výkonem a zároveň má schopnost kompenzovat některé jezdecké chyby.
Poznámka: Dětské freeridové lyže.
Diskuze: DPS Wailer Grom 87 - 2018/2019
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































