Elan Delight Supreme + vázání: ELW 10 (2018/2019)
+ vázání: ELW 10
| Kategorie: | allmountain | Výrobce: | Elan |
|---|
| modelová řada: | W Studio |
|---|---|
| uživatel: | dámské |
| vyráběné délky: | 158, 152, 164, 146 cm |
Popis kategorie allmountain lyže
Dámské lyže pro dobré lyžařky, které často lyžují na rozměklých sjezdovkách nebo se sem tam rády vydají i mimo upravené tratě.| Popis rockeru: | Early Rise Rocker |
|---|---|
| Rocker: | ano |
| rádius: | 11.7 m (při délce 152 cm) |
| spička: | 125 mm |
| střed: | 78 mm |
| patka: | 107 mm |
Popis Elan Delight Supreme
Osvědčený model dámských lyží s profilem Early Rise Rocker. Technologie Slim Shape, boční hrany RST, dřevěné jádro Tubelite, laminát. Vynikající dámský model s nejlehčí konstrukcí, splňující veškeré požadavky náročných lyžařek.
Cena: - Kč
Cena setu: 16490 Kč
(vázání: ELW 10)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Elan Delight Supreme - 2018/2019
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































