Elan Delight Prime + vázání: ELW 9 (2018/2019)
+ vázání: ELW 9
| Kategorie: | univerzální | Výrobce: | Elan |
|---|
| modelová řada: | W Studio |
|---|---|
| uživatel: | dámské |
| vyráběné délky: | 158, 152, 164, 146 cm |
Popis kategorie univerzální lyže
Lyže pro dámy v designu, který podtrhuje ženskost. Design je předřazen konstrukci, proto je potřeba sledovat další parametry.| Popis rockeru: | Early Rise Rocker |
|---|---|
| Rocker: | ano |
| rádius: | 11.5 m (při délce 152 cm) |
| spička: | 126 mm |
| střed: | 76 mm |
| patka: | 103 mm |
Popis Elan Delight Prime
Model vycházející z modelu SUPREME osazeno pouze vázáním ELW 9.0.
Cena: - Kč
Cena setu: 14180 Kč
(vázání: ELW 9)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Elan Delight Prime - 2018/2019
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































