Elan Delight Style + vázání: ELW 9 (2018/2019)
+ vázání: ELW 9
| Kategorie: | univerzální | Výrobce: | Elan |
|---|
| modelová řada: | W Studio |
|---|---|
| uživatel: | dámské |
| vyráběné délky: | 158, 140, 152, 146 cm |
Popis kategorie univerzální lyže
Lyže pro dámy v designu, který podtrhuje ženskost. Design je předřazen konstrukci, proto je potřeba sledovat další parametry.| Popis rockeru: | Early Rise Rocker |
|---|---|
| Rocker: | ano |
| rádius: | 11.3 m (při délce 152 cm) |
| spička: | 124 mm |
| střed: | 74 mm |
| patka: | 102 mm |
Popis Elan Delight Style
Nejlehčí dámská lyže s výbornou ovladatelností. Profil Early Rise Rocker, konstrukce: SlimShape, dřevěné jádro Supralite.
Cena: - Kč
Cena setu: 10700 Kč
(vázání: ELW 9)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Elan Delight Style - 2018/2019
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































