| Kategorie: | skialpové | Výrobce: | Stöckli |
|---|
| modelová řada: | Tour |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 177, 186, 159, 168 cm |
Popis kategorie skialpové lyže
Lyže konstruované pro jízdu, ale i přesuny v horském terénu v poměru cca 70:30 v závislosti zjm. na šířce (či lépe celkové ploše lyže). Jejich konstrukce obvykle akcentuje nízkou hmotnost, což často ovlivňuje jízdní vlastnosti.| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 2 980 g g |
|---|---|
| Rocker: | ano |
| rádius: | 19 m (při délce 177 cm) |
| spička: | 128 mm |
| střed: | 88 mm |
| patka: | 114 mm |
Popis Stöckli Edge 88
Nejlepší přítel horského vůdce. Hollow-Titec Technologie, nové Super Light Core i speciální Light Touring hrany tvoří z Edge lehkou skitůrovou lyži. Díky inovativní sendvičové technologii nabízí Edge skvělý výkon cestou vzhůru i zpět do údolí. Díky jedinečnému profrézování paty lyže zůstanou stoupací pásy přesně na svém místě i v extrémních situacích.
Cena: 23790 Kč
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Další fotografie Stöckli Edge 88
Diskuze: Stöckli Edge 88 - 2018/2019
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































