Dynastar Legend W 88 Xpress + vázání: Xpress 10 (2019/2020)
+ vázání: Xpress 10
| Kategorie: | allmountain | Výrobce: | Dynastar |
|---|
| modelová řada: | Freeride All Mountain W |
|---|---|
| uživatel: | dámské |
| vyráběné délky: | 166, 159, 173 cm |
Popis kategorie allmountain lyže
Dámské lyže pro dobré lyžařky, které často lyžují na rozměklých sjezdovkách nebo se sem tam rády vydají i mimo upravené tratě.| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 3800 g |
|---|---|
| Popis rockeru: | - |
| Rocker: | Tip&Tail |
| rádius: | 18 m (při délce 173 cm) |
| spička: | 125 mm |
| střed: | 88 mm |
| patka: | 109 mm |
Popis Dynastar Legend W 88 Xpress
Spojení všestrannosti s all-mountain šířkou pod vázáním - to jsou nové všestranné lyže LEGEND W 88 do každých sněhových podmínek. Nejnovější konstrukce Powedrive Free přináší jedinečnou energii, hravost a bezkonkurenční držení na hraně a kontrolu. Progresivní profil rockeru a pětibodové vykrojení jsou zárukou přirozené všestrannosti.
Cena: 13990 Kč
Cena setu: 16490 Kč
(vázání: Xpress 10)
Poznámka: 16 990 Kč (s vázáním NX 12 GW B90)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Dynastar Legend W 88 Xpress - 2019/2020
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































