Dynastar Legend W 96 + vázání: NX 12 GW B100 (2019/2020)
| Kategorie: | allmountain | Výrobce: | Dynastar |
|---|
| modelová řada: | Freeride All Mountain W |
|---|---|
| uživatel: | dámské |
| vyráběné délky: | 165, 158, 171 cm |
Popis kategorie allmountain lyže
Dámské lyže pro dobré lyžařky, které často lyžují na rozměklých sjezdovkách nebo se sem tam rády vydají i mimo upravené tratě.| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 3500 g |
|---|---|
| Popis rockeru: | - |
| Rocker: | Tip&Tail |
| rádius: | 17 m (při délce 171 cm) |
| spička: | 132 mm |
| střed: | 96 mm |
| patka: | 112 mm |
Popis Dynastar Legend W 96
Energie a hravost - to jsou nové lyže LEGEND W 96, které byly inspirovány freeridem a jsou tak zárukou jedinečného výkonu ve všech sněhových podmínkách. Nejnovější konstrukce Powedrive Free přináší jedinečnou energii, hravost a bezkonkurenční držení na hraně a kontrolu. Progresivní profil rockeru a pětibodové vykrojení jsou zárukou přirozené všestrannosti, zatímco dřevěná konstrukce zajišťuje hravost a jednoduchost použití.
Diskuze: Dynastar Legend W 96 - 2019/2020
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































