Domů Market Lyže 2019/2020 allmountain Dynastar Dynastar Speed Zone 4x4 82 Pro Konect + vázání: SPX 12 Konect GW Black Red
Dynastar Speed Zone 4x4 82 Pro Konect + vázání: SPX 12 Konect GW Black Red (2019/2020)
+ vázání: SPX 12 Konect GW Black Red
| Kategorie: | allmountain | Výrobce: | Dynastar |
|---|
| modelová řada: | All Mountain |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 179, 171, 164, 185 cm |
Popis kategorie allmountain lyže
Lyže „pro celé hory“. Umějí velmi dobře na sjezdovce i v měkčím sněhu, ale zvládnou i základní volný terén. Výseč jejich dovedností obsáhne zejména obvyklé podmínky (upravená, ale měkká sjezdovka, malá vrstva prašanu…) a průměrné jízdní situace (rychlost, délka oblouku).| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 5500 g |
|---|---|
| Popis rockeru: | - |
| Rocker: | Ne |
| rádius: | 16 m (při délce 171 cm) |
| spička: | 130 mm |
| střed: | 82 mm |
| patka: | 110 mm |
Hodnocení modelu Dynastar Speed Zone 4x4 82 Pro Konect v testech lyží:
Popis Dynastar Speed Zone 4x4 82 Pro Konect
Nové lyže Speed Zone 82 4x4 splňují požadavek pro jízdu na sjezdovce i ve volném terénu. Hybridní jádro je kombinací lehkého dřeva a PU pěny, která lyži odlehčuje v přední části. Model Ti je doplněn titanovým plátem.Modelová řada 4x4 přináší více univerzálnosti, zábavy a prožitku z lyžování.
Cena: - Kč
Cena setu: 19990 Kč
(vázání: SPX 12 Konect GW Black Red)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Dynastar Speed Zone 4x4 82 Pro Konect - 2019/2020
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































