Domů Market Lyže 2019/2020 allmountain Dynastar Dynastar Intense 4x4 82 Xpress + vázání: Xpress W 11 B83
Dynastar Intense 4x4 82 Xpress + vázání: Xpress W 11 B83 (2019/2020)
+ vázání: Xpress W 11 B83
| Kategorie: | allmountain | Výrobce: | Dynastar |
|---|
| modelová řada: | Women All Mountain |
|---|---|
| uživatel: | dámské |
| vyráběné délky: | 156, 171, 164 cm |
Popis kategorie allmountain lyže
Dámské lyže pro dobré lyžařky, které často lyžují na rozměklých sjezdovkách nebo se sem tam rády vydají i mimo upravené tratě.| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 3200 g |
|---|---|
| Popis rockeru: | - |
| Rocker: | Tip rocker |
| rádius: | 16 m (při délce 164 cm) |
| spička: | 130 mm |
| střed: | 82 mm |
| patka: | 110 mm |
Popis Dynastar Intense 4x4 82 Xpress
Nové lyže Intense 4x4 82 splňují požadavek pro jízdu na sjezdovce i ve volném terénu. Hybridní jádro je kombinací lehkého dřeva a PU pěny, která lyži odlehčuje v přední části. Modelová řada 4x4 přináší více univerzálnosti, zábavy a prožitku z lyžování.
Cena: - Kč
Cena setu: 13990 Kč
(vázání: Xpress W 11 B83)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Dynastar Intense 4x4 82 Xpress - 2019/2020
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































