K2 Wayback 80 (2019/2020)

Kategorie: skialpové Výrobce: K2
modelová řada: Touring
uživatel:unisex
vyráběné délky:177, 163, 170 cm

Popis kategorie skialpové lyže

Lyže konstruované pro jízdu, ale i přesuny v horském terénu v poměru cca 70:30 v závislosti zjm. na šířce (či lépe celkové ploše lyže). Jejich konstrukce obvykle akcentuje nízkou hmotnost, což často ovlivňuje jízdní vlastnosti.
Hmotnost páru lyží (v gramech): 930 g
Popis rockeru: Postupně se zvyšující dlouhý Rocker na špičce a krátký nízko zdvižený Rocker na patce pro snadné ovládání lyže v jakémkoliv typu sněhu.
Rocker: All-Terrain Rocker
rádius: 20 m (při délce 170 cm)
spička: 113 mm
střed: 80 mm
patka: 100 mm

Popis K2 Wayback 80

Maximálně odlehčené lyže najdou své uplatnění při horských přechodech typu Haute Route, kde oceníte jejich lehkost zkombinovanou se skvělými jízdními vlastnostmi. Své příznivce si ale najdou i mezi skialpovými závodníky a mezi horolezci, hledajícími univerzální přístupové lyže. Dřevěné jádro z balzy a paulownie je vyztuženo titanalem a podélnými karbonovými vlákny Carbon Web. Upevnění stoupacích pásů pomocí rychloupínání přes špičku ocení především závodníci. Technologie sNOphopic topsheets zabraňuje nabalování sněhu na povrch lyže.

Cena: 17999 Kč

porovnat
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.

Další fotografie K2 Wayback 80

Diskuze: K2 Wayback 80 - 2019/2020

K položce nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Produkty v porovnávači: 0 Kategorie: Lyže odebrat

Komerční tipy