K2 Talkback 96 (2019/2020)

Kategorie: skialpové Výrobce: K2
modelová řada: Touring
uživatel:dámské
vyráběné délky:156, 170, 163 cm

Popis kategorie skialpové lyže

Lyže konstruované pro jízdu, ale i přesuny v horském terénu v poměru cca 70:30 v závislosti zjm. na šířce (či lépe celkové ploše lyže). Jejich konstrukce obvykle akcentuje nízkou hmotnost, což často ovlivňuje jízdní vlastnosti.
Hmotnost páru lyží (v gramech): 1220 g
Popis rockeru: Postupně se zvyšující dlouhý Rocker na špičce a krátký nízko zdvižený Rocker na patce pro snadné ovládání lyže v jakémkoliv typu sněhu.
Rocker: All-Terrain Rocker
rádius: 18 m (při délce 163 cm)
spička: 128 mm
střed: 96 mm
patka: 118 mm

Popis K2 Talkback 96

Univerzální dámské skialpinistické lyže využijete díky zúženému All-Terrain Rockeru na špičce i patce pro sjíždění širokých ledovcových svahů ale i jarních firnových žlabů. Pro výstup jsou lyže lehké a zároveň dostatečně tuhé pro extrémní sjezdy. Dřevěné jádro z paulownie je vyztuženo titanalovým plátem, podelnými karbonovými vlákny Carbon Web a doplněno boky Hybritech Sidewall. Upevnění pro stoupací pásy pomocí děr ve špičce a patce. Technologie sNOphopic topsheets zabraňuje nabalování sněhu na povrch lyže.

Cena: 15499 Kč

porovnat
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.

Diskuze: K2 Talkback 96 - 2019/2020

K položce nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Produkty v porovnávači: 0 Kategorie: Lyže odebrat

Komerční tipy