Rossignol Hero Elite ST Ti (R22) + vázání: SPX 12 Rockerace (2019/2020)
| Kategorie: | sportovní | Výrobce: | Rossignol |
|---|
| modelová řada: | Hero Race |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 172, 167, 157, 162 cm |
Popis kategorie sportovní lyže
Lyže pro dynamickou jízdu v kratších až středních obloucích na upravené trati. Často nesou charakteristiky blízké k závodním lyžím pro slalom, ale konstrukčně jsou většinou uzpůsobené pro lyžaře nezávodní. V kategorii ale najdete i vysoce výkonné lyže. V délkách nad 160 cm se stávají vhodnými i pro střední oblouky (lehčím lyžařům nebo lyžařkám umožní i delší).| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 4100 g |
|---|---|
| Popis rockeru: | Tip |
| Rocker: | ano |
| rádius: | 13 m (při délce 167 cm) |
| spička: | 122 mm |
| střed: | 68 mm |
| patka: | 104 mm |
Hodnocení modelu Rossignol Hero Elite ST Ti (R22) v testech lyží:
Popis Rossignol Hero Elite ST Ti (R22)
Výkonné, precizní a perfektně vyvážené lyže HERO ELITE ST Ti jsou jedinečné rekreační slalomky pro technicky založené lyžaře. Naše technologie Prop Tech zajišťuje adaptivní torzní flex pro lepší držení na hraně a kontrolu, Power Turn Rocker umožňuje rychlejší vstup do oblouku, závodní titanalová sendvičová konstrukce zase zajišťuje jedinečnou stabilitu.
Poznámka: 21 990 Kč (s vázáním SPX 12 Race Test B80)
Diskuze: Rossignol Hero Elite ST Ti (R22) - 2019/2020
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































