Domů Market Lyže 2019/2020 sportovní Rossignol Rossignol Hero Elite MT Ca + vázání: NX 12 Konect GW B80
Rossignol Hero Elite MT Ca + vázání: NX 12 Konect GW B80 (2019/2020)
+ vázání: NX 12 Konect GW B80
| Kategorie: | sportovní | Výrobce: | Rossignol |
|---|
| modelová řada: | Hero Race |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 167, 159, 183, 175 cm |
Popis kategorie sportovní lyže
Sportovní lyže na sjezdovku pro široké pásmo stylů a oblouků.| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 3700 g |
|---|---|
| Popis rockeru: | Tip |
| Rocker: | ano |
| rádius: | 14 m (při délce 167 cm) |
| spička: | 123 mm |
| střed: | 74 mm |
| patka: | 109 mm |
Cena: - Kč
Cena setu: 15990 Kč
(vázání: NX 12 Konect GW B80)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Rossignol Hero Elite MT Ca - 2019/2020
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































