Rossignol Hero Master DLC + vázání: SPX 15 Rockerace (2019/2020)
+ vázání: SPX 15 Rockerace
| Kategorie: | sportovní | Výrobce: | Rossignol |
|---|
| modelová řada: | Hero Race |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 185 cm |
Popis kategorie sportovní lyže
Lyže pro sportovní lyžování ve středních až dlouhých obloucích a vyšších rychlostech. Jejich prazáklady spočívají na lyžích pro obří slalom, modifikovaných do různých variant tak, aby uspokojily všemožné potřeby zákazníků z řad veřejnosti. Obvykle jsou takové lyže i značně univerzální. Opět platí, čím delší (a s menším R), tím rychlejší.| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 5900 g |
|---|---|
| Rocker: | ne |
| rádius: | 27 m (při délce 185 cm) |
| spička: | 103 mm |
| střed: | 65 mm |
| patka: | 85 mm |
Popis Rossignol Hero Master DLC
Závodní lyže HERO MASTER FACTORY se závodní sendvičovou konstrukcí jsou zárukou jedinečné stability, vyvážení a výkonu. Kombinace závodních technologií Prop Tech, Power Turn Rocker a Cascade Tip zajišťuje rychlejší a plynulejší vstup do oblouku, spolehlivé držení na hraně po celé délce, více kontroly a rychlejší oblouky. Tyto lyže jsou dostupné pouze v délce 189 cm.
Cena: - Kč
Cena setu: 66990 Kč
(vázání: SPX 15 Rockerace)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Rossignol Hero Master DLC - 2019/2020
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































