Salomon S/Force 11 + vázání: Z 12 GW (2019/2020)
+ vázání: Z 12 GW
| Kategorie: | univerzální | Výrobce: | Salomon |
|---|
| modelová řada: | On Piste Performance |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 184, 170, 177, 163 cm |
Popis kategorie univerzální lyže
Lyže konstruované pro sjíždění na upravených sjezdových tratích. Výseč jejich dovedností obsáhne zejména obvykle vyžadované jízdní vlastnosti, jako je střední až nižší rychlost a střední délka oblouku, které lze případně modifikovat volbou patřičné délky (pro delší oblouk/vyšší rychlost volte delší lyže a naopak). Vykazují podobné parametry jako lyže rekreační, ale obvykle jsou technologicky vyspělejší/dražší, kdy atakují i vyspělé vysoce sportovní modely.| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 4390 g |
|---|---|
| Popis rockeru: | - |
| Rocker: | Tip Rocker |
| rádius: | 15 m (při délce 170 cm) |
| spička: | 128 mm |
| střed: | 80 mm |
| patka: | 112 mm |
Hodnocení modelu Salomon S/Force 11 v testech lyží:
Cena: - Kč
Cena setu: 19590 Kč
(vázání: Z 12 GW)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Salomon S/Force 11 - 2019/2020
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































