Salomon S/Force 7 + vázání: L 10 GW (2019/2020)
+ vázání: L 10 GW
| Kategorie: | univerzální | Výrobce: | Salomon |
|---|
| modelová řada: | On Piste Performance |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 140, 167, 175, 160, 150 cm |
Popis kategorie univerzální lyže
Lyže konstruované pro sjíždění na upravených sjezdových tratích. Výseč jejich dovedností obsáhne zejména obvykle vyžadované jízdní vlastnosti, jako je střední až nižší rychlost a střední délka oblouku, které lze případně modifikovat volbou patřičné délky (pro delší oblouk/vyšší rychlost volte delší lyže a naopak). Vykazují podobné parametry jako lyže rekreační, ale obvykle jsou technologicky vyspělejší/dražší, kdy atakují i vyspělé vysoce sportovní modely.| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 3570 g |
|---|---|
| Popis rockeru: | - |
| Rocker: | Tip Rocker |
| rádius: | 11 m (při délce 150 cm) |
| spička: | 123 mm |
| střed: | 76 mm |
| patka: | 107 mm |
Cena: - Kč
Cena setu: 11190 Kč
(vázání: L 10 GW)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Salomon S/Force 7 - 2019/2020
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































