Salomon Shortmax 120 + vázání: L 10 GW (2019/2020)
+ vázání: L 10 GW
| Kategorie: | univerzální | Výrobce: | Salomon |
|---|
| modelová řada: | On Piste Performance |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 125 cm |
Popis kategorie univerzální lyže
Lyže, které splňují nároky pro funcarvery.| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 3186 g |
|---|---|
| Popis rockeru: | - |
| Rocker: | ne |
| rádius: | 11 m (při délce 125 cm) |
| spička: | 112 mm |
| střed: | 78 mm |
| patka: | 102 mm |
Cena: - Kč
Cena setu: 7790 Kč
(vázání: L 10 GW)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Salomon Shortmax 120 - 2019/2020
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































