Salomon QST 99 + vázání: S/Lab Shift (2019/2020)
+ vázání: S/Lab Shift
| Kategorie: | freeridové | Výrobce: | Salomon |
|---|
| modelová řada: | Freeride |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 174, 188, 181, 167 cm |
Popis kategorie freeridové lyže
Lyže pro jízdu mimo upravené tratě a do různých sněhových podmínek (zjm. prašan, ale i usedlý sníh, firn apod.). Některé užší modely mohou zdárně zvládat i jízdu na (změklých) sjezdových tratích a přesahují tak svým účelem do kategorie allmountain.| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 4180 g |
|---|---|
| Popis rockeru: | - |
| Rocker: | All-Terain Rocker |
| rádius: | 19 m (při délce 181 cm) |
| spička: | 138 mm |
| střed: | 99 mm |
| patka: | 120 mm |
Hodnocení modelu Salomon QST 99 v testech lyží:
Cena: 14250 Kč
Cena setu: 25390 Kč
(vázání: S/Lab Shift)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Salomon QST 99 - 2019/2020
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































