Salomon QST 85 + vázání: Warden MNC 11 (2019/2020)
+ vázání: Warden MNC 11
| Kategorie: | freeridové | Výrobce: | Salomon |
|---|
| modelová řada: | Freeride |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 161, 185, 177, 169, 153 cm |
Popis kategorie freeridové lyže
Lyže pro jízdu mimo upravené tratě a do různých sněhových podmínek (zjm. prašan, ale i usedlý sníh, firn apod.). Některé užší modely mohou zdárně zvládat i jízdu na (změklých) sjezdových tratích a přesahují tak svým účelem do kategorie allmountain.| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 3480 g |
|---|---|
| Popis rockeru: | - |
| Rocker: | All-Terain Rocker |
| rádius: | 16 m (při délce 169 cm) |
| spička: | 126 mm |
| střed: | 85 mm |
| patka: | 111 mm |
Cena: 10390 Kč
Cena setu: 14090 Kč
(vázání: Warden MNC 11)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Salomon QST 85 - 2019/2020
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































