| Kategorie: | skialpové | Výrobce: | Salomon |
|---|
| modelová řada: | Endurance Touring |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 160 cm |
Popis kategorie skialpové lyže
Speciální lyže pro výkonnostní a závodní skialpinismus a na dlouhé túry v alpském terénu. Ve své konstrukci akcentují v první řadě nízkou hmotnost pro ulehčení pohybu vzhůru. Daní za to jsou výrazně horší vlastnosti při sjezdu.| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 1480 g |
|---|---|
| Popis rockeru: | - |
| Rocker: | Tip Rocker |
| rádius: | 21 m (při délce 160 cm) |
| spička: | 97 mm |
| střed: | 68 mm |
| patka: | 83 mm |
Cena: 20690 Kč
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Salomon S/Lab Minim - 2019/2020
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































