Salomon S/Max W Blast + vázání: Z 12 Walk (2019/2020)
+ vázání: Z 12 Walk
| Kategorie: | univerzální | Výrobce: | Salomon |
|---|
| modelová řada: | On Piste W |
|---|---|
| uživatel: | dámské |
| vyráběné délky: | 170, 160, 155, 165 cm |
Popis kategorie univerzální lyže
Lyže pro dámy v designu, který podtrhuje ženskost. Design je předřazen konstrukci, proto je potřeba sledovat další parametry.| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 3380 g |
|---|---|
| Popis rockeru: | - |
| Rocker: | Full Camber |
| rádius: | 13 m (při délce 155 cm) |
| spička: | 121 mm |
| střed: | 72 mm |
| patka: | 106 mm |
Hodnocení modelu Salomon S/Max W Blast v testech lyží:
Cena: - Kč
Cena setu: 20690 Kč
(vázání: Z 12 Walk)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Salomon S/Max W Blast - 2019/2020
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































