Salomon QST Stella 106 + vázání: S/Lab Shift (2019/2020)
+ vázání: S/Lab Shift
| Kategorie: | freeridové | Výrobce: | Salomon |
|---|
| modelová řada: | Freeride W |
|---|---|
| uživatel: | dámské |
| vyráběné délky: | 159, 181, 167, 174 cm |
Popis kategorie freeridové lyže
Lyže pro jízdu mimo upravené tratě a do různých sněhových podmínek (zjm. prašan, ale i usedlý sníh, firn apod.). Některé užší modely mohou zdárně zvládat i jízdu na (změklých) sjezdových tratích a přesahují tak svým účelem do kategorie allmountain.| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 3600 g |
|---|---|
| Popis rockeru: | - |
| Rocker: | All-Terain Rocker |
| rádius: | 17 m (při délce 167 cm) |
| spička: | 137 mm |
| střed: | 106 mm |
| patka: | 123 mm |
Cena: 16790 Kč
Cena setu: 27190 Kč
(vázání: S/Lab Shift)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Salomon QST Stella 106 - 2019/2020
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































