Domů Market Lyže 2019/2020 dětské a juniorské Salomon Salomon QST Lux Jr XS (70–90 cm) + vázání: C 5 GW
Salomon QST Lux Jr XS (70–90 cm) + vázání: C 5 GW (2019/2020)
+ vázání: C 5 GW
| Kategorie: | dětské a juniorské | Výrobce: | Salomon |
|---|
| modelová řada: | All Mountain Jr |
|---|---|
| uživatel: | junior |
| vyráběné délky: | 80, 70, 90 cm |
Popis kategorie dětské a juniorské lyže
Univerzální sjezdové lyže pro děti od těch nejmenších až po děti větší, pro které je lyžování zejména rekreačním sportem.| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 708 g |
|---|---|
| Popis rockeru: | - |
| Rocker: | All-Terain Rocker |
| rádius: | 7 m (při délce 80 cm) |
| spička: | 89 mm |
| střed: | 64 mm |
| patka: | 74 mm |
Cena: - Kč
Cena setu: 3590 Kč
(vázání: C 5 GW)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Salomon QST Lux Jr XS (70–90 cm) - 2019/2020
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































