Domů Market Lyže 2019/2020 skialpové Völkl Völkl VTA 108 + vázání: Marker rec. KingPin, Marker Alpinist
Völkl VTA 108 + vázání: Marker rec. KingPin, Marker Alpinist (2019/2020)
+ vázání: Marker rec. KingPin, Marker Alpinist
| Kategorie: | skialpové | Výrobce: | Völkl |
|---|
| modelová řada: | Touring |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 189, 173, 181 cm |
Popis kategorie skialpové lyže
Lyže konstruované pro jízdu, ale i přesuny v horském terénu v poměru cca 70:30 v závislosti zjm. na šířce (či lépe celkové ploše lyže). Jejich konstrukce obvykle akcentuje nízkou hmotnost, což často ovlivňuje jízdní vlastnosti.| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 1560 g |
|---|---|
| Rocker: | Tip Rocker |
| rádius: | 19.7 m (při délce 173 cm) |
| spička: | 141 mm |
| střed: | 108 mm |
| patka: | 124 mm |
Cena: 18690 Kč
Cena setu: - Kč
(vázání: Marker rec. KingPin, Marker Alpinist)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Völkl VTA 108 - 2019/2020
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































