Völkl VTA 84 + vázání: Marker Alpinist (2019/2020)
+ vázání: Marker Alpinist
| Kategorie: | skialpové | Výrobce: | Völkl |
|---|
| modelová řada: | Touring |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 162, 170, 178 cm |
Popis kategorie skialpové lyže
Lyže konstruované pro jízdu, ale i přesuny v horském terénu v poměru cca 70:30 v závislosti zjm. na šířce (či lépe celkové ploše lyže). Jejich konstrukce obvykle akcentuje nízkou hmotnost, což často ovlivňuje jízdní vlastnosti.| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 1130 g |
|---|---|
| Rocker: | Tip Rocker |
| rádius: | 18.3 m (při délce 170 cm) |
| spička: | 122 mm |
| střed: | 84 mm |
| patka: | 104 mm |
Hodnocení modelu Völkl VTA 84 v testech lyží:
Cena: 15190 Kč
Cena setu: - Kč
(vázání: Marker Alpinist)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Völkl VTA 84 - 2019/2020
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































