Rossignol Alltrack Pro 120 LT GW - 2020/2021 - Market - {{name}} ({{year_label}}) - SNOW.cz
Domů Market Boty 2020/2021 freeridové Rossignol Rossignol Alltrack Pro 120 LT GW

Rossignol Alltrack Pro 120 LT GW (2020/2021)

Kategorie: freeridové Výrobce: Rossignol
modelová řada: Free Touring
Canting:ano
Grip Walk:ano
Hmotnost při velikosti:1,700 KG/HALF PAIR (SIZE 26,5)
tech-iso9523:ano
Tepelně tvarovatelná botička:ano
flexe:120
max. velikost:295
min. velikost:240
šířka skeletu:100 mm
uživatel:unisex

Popis Rossignol Alltrack Pro 120 LT GW

Alltrack Elite 120 LT jsou odlehčené lyžáky kategorie free-touring, teda lyžáky, se kterými pohodlně vyšlapete na každou horu a jízdu dolů si můžete dát naplno bez kompromisů. Pokud máte rádi skialpinistické túry stejně jako jízdu na sjezdovce, tak tento model je určený právě pro vás. Tvrdostí 120 jsou určené pro výborné lyžaře, kteří jsou výkonnostně a technicky na nejvyšší úrovni. Vrchní skelet sa dá uvolnit pro zadní náklon, takže jsou dostatočné volné pro bezpečnou a pohodlnou chůzi a pohyb v terénu. Šířka skeletu 100mm je pro užší chodidla a zaručuje přesnost při ovládaní lyže.

Generative design lyžáky odlehčuje při zachovaní výkonnost,i ať už jste na sjezdovce nebo v terénu mimo sjezdovky. Hmotnosť lyžáku okolo 1600g vám přijde vhod hlavně pri delším stoupání.

Dual Core technológia poskytuje požadovanou tvrdost tam, kde je to potřebné pro maximální výkon a naopak komfort a tolerantnější tuhost v jiných partiích, kde je to potřebné pro dokonalé obalení chodidla a přesné ovládaní lyží.

V podrážce jsou Dynafit inserty, takže lyžáky jsou kompatibilní se skialp vázáním low-tech. Předmontované Gripwalk podpatky zabezpečují bezpečný a pohodlný valivý krok i na kluzkém povrchu. Bezpečnostní vypínání bude správně fungovat jen s vázáním Gripwalk.

Vnitřní botička je předtvarovaná, ale dále přizpůsobitelná, je zateplená vláknem Thinsulate.

Cena: 15990 Kč

porovnat
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.

Diskuze: Rossignol Alltrack Pro 120 LT GW - 2020/2021

K položce nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy