Rossignol Alltrack Elite 120 W GW - 2020/2021 - Market - {{name}} ({{year_label}}) - SNOW.cz
Domů Market Boty 2020/2021 freeridové Rossignol Rossignol Alltrack Elite 120 W GW

Rossignol Alltrack Elite 120 W GW (2020/2021)

Kategorie: freeridové Výrobce: Rossignol
modelová řada: All Mountain Free
Canting:ano
Grip Walk:ano
Hmotnost při velikosti:1,610 KG/HALF PAIR (SIZE 24,5)
tech-iso9523:ano
Tepelně tvarovatelná botička:ano
flexe:120
max. velikost:275
min. velikost:220
šířka skeletu:98 mm
uživatel:dámské

Popis Rossignol Alltrack Elite 120 W GW

Alltrack Elite 120 W jsou odlehčené dámské lyžařské boty kategorie free-mountain, tedy lyžáky, se ktorými plnohodnotně lyžujete na sjezdovce a příležitostný skialpinistický výlet není žádný problém, právě naopak, otvírá vám nové možnosti toho, co můžete sjet, kam sa můžete podívat. S univerzální tvrdostí 120 jsou vhodné pro top lyžaře, kteří jsou výkonnostně a technicky na nejvyšší úrovni. Vrchní skelet se dá uvolnit pro zadní náklon, takže jsou dostatečně volné pro bezpečnou a pohodlnou chůzi a pohyb v terénu. Šířka skeletu 98mm je pro užší chodidla a zaručuje přesnost při ovládaní lyže.

Generative design lyžáky odlehčuje při zachovaní výkonnosti ať už jste na sjezdovce nebo v terénu mimo sjezdovky. Hmotnosl lyžáku okolo 1800g vám padne vhod hlavně při delším stoupání.

Dual Core technologie poskytuje požadovanou tvrdost tam, kde je to potřebné pro maximální výkon a naopak komfort a telorantnější tuhost v jiných partiích, kde je to potřebné pro dokonalé obalení chodidla a přesné ovládaní lyží.

V podrážce jsou Dynafit inserty, takže lyžáky jsou kompatibilní se skialp vázáním low-tech. Předmontované Gripwalk podpatky zabezpečují bezpečný a pohodlný valivý krok i na kluzkém povrchu. Bezpečnostní vypínání bude správně fungovat jen s vázáním Gripwalk.

Vnitřní botička je předtvarovaná, ale dále přizpůsobitelná, je zateplená vláknem Thinsulate. Skinny Fit - dámský specifický úzky tvar pro vysoký výkon. Zádní opěrka, snížená v tvaru tulipánu vylučuje přílišný tlak v oblasti lýtkového svalu.

Cena: 12490 Kč

porovnat
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.

Diskuze: Rossignol Alltrack Elite 120 W GW - 2020/2021

K položce nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy