Atomic Cloud 9 + vázání: M 10 GW (2020/2021)
+ vázání: M 10 GW
| Kategorie: | univerzální | Výrobce: | Atomic |
|---|
| modelová řada: | Piste |
|---|---|
| uživatel: | dámské |
| vyráběné délky: | 150, 157, 164, 143 cm |
| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 4800 g |
|---|---|
| Popis rockeru: | 10/90/0 |
| Rocker: | Piste Rocker |
| rádius: | 14.1 m (při délce 150 cm) |
| spička: | 111 mm |
| střed: | 73 mm |
| patka: | 97.5 mm |
Cena: - Kč
Cena setu: 13190 Kč
(vázání: M 10 GW)
Poznámka: Hmotnost s vázáním
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Atomic Cloud 9 - 2020/2021
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































