Atomic Backland Girl 110-130 + vázání: L 6 GW (2020/2021)
+ vázání: L 6 GW
| Kategorie: | dětské a juniorské | Výrobce: | Atomic |
|---|
| modelová řada: | Kids |
|---|---|
| uživatel: | junior |
| vyráběné délky: | 120, 130, 110 cm |
| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 3300 g |
|---|---|
| Popis rockeru: | 10/90/0 |
| Rocker: | Piste Rocker |
| rádius: | 16.2 m (při délce 120 cm) |
| spička: | 99 mm |
| střed: | 78 mm |
| patka: | 91 mm |
Cena: 4250 Kč
Cena setu: 5790 Kč
(vázání: L 6 GW)
Poznámka: Hmotnost s vázáním
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Atomic Backland Girl 110-130 - 2020/2021
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































